Comunicados CCOO ERE Convenio Comité de Empresa Negociacións Dirección de Empresa Publicacións Conflicto Colectivo Demandas Tragsatec Mobilizacións Despedimentos Denuncias Formación FAS Acordos Axudas Eleccións Notas de prensa Sentenzas #StopEreTragsa Sección Sindical Folga Tragsa A Coruña Información Inspección de traballo #Eleccións2016 Permisos #9X Concentración Convocatorias Reclasificación #555Readmisión Comisión Reclasificación FAV Grupo Tragsa Lexislación Tecniberia SIMA Actas Igualdade Propostas RSE Reunións 8 de marzo Comisión de Igualdade Contratacións Incremento salarial PAF Patronal Plan Viabilidade 2015 Xornada laboral dia da muller Comisión Formación Comisión Interministerial Datos económicos Generalitat Valenciana Informes Medios Comunicación Mobilización Nomeamentos PIF Prestacións Reuniones SEPI Seguridade e Saúde Vídeo Xustiza #25N Asamblea Atrasos BOE Campañas Carteles Comisión FAV Comité Intercentros Concilación Contra a violencia de Xénero DPO Dereitos laborais Dietas Elvira Rodríguez Escritos Igualdade salarial LGPE Ministerio Organigrama Paga Extra Petición información Queixas Regulamentos Reservas Mariñas Resolucións Sabías que...? Seguridad y Salud Seguridade Social Sollicitudes UGT Vacantes 1 de maio Andalucía Art. 41 Art. 64 Banco Alimentos Banco Bebes. Calendario Laboral Comfia Comité Coruña Cuestionarios Despidos Dimisións Dirección Empresa Documentos Día de Emprego público Encomendas de Xestión Enlaces Excedencia Fichaxe Gaceta Sindical Gardacostas Grupos Parlamentarios Guías Horas Extra LPXE Manifesto Normativas Notificacións Oficinas Partes Actividade Plenario RLT RR.HH. Redución xornada Representación Sindical Estatal. Representates dos traballadores Riscos Sicosioais Salas de Lactación Solidaria Subcontratacións TX Europeo Tarifas Tasa de Reposición Transformación de contratos Valencia Verán. Xubilacións Xunta de Galicia Xuntanzas Ébola Órgano Representación Estatal

jueves, 26 de mayo de 2016

#9X: A nosa candidatura



  • Colexio de técnicos e administrativos 
    1. Claudio Landeira Berdullas
    2. Ramón Mosquera Castro
    3. Begoña López Picos 
    4. Aranzazu Torrecillas Largo 
    5. Clara Pazos Justo
    6. Miguel Ángel Carrascosa Cadavid
    7. María Belén Vázquez López
    8. María Purificación Carbajales Lariño
    9. Juana Isabel Parrilla Alcaide
    10. Pascual Lago Caamaño
    11. Santiago Salgado Carballo
    12. Enrique Manuel Vázquez Gómez
    13. Martín Piñeiro González
    14. Cristina Paz Cernadas
  • Colexio de especialistas e non cualificados
    1. Cristina Alfaya Villar



    VOTACIÓN : Xoves 9 de xuño do 2016 




  • Oficina de Tragsatec San Lázaro (Santiago de Compostela): de 8:00 a 11:30 
  • Oficina de Tragsatec Polígono do Tambre (Santiago de Compostela): de 12:00 a 17:00 
  • Oficina de Tragsatec A Coruña: de 9:00 a 17:00
  • No hay comentarios :

    Publicar un comentario

    Faite participe e escribe o teu comentario.
    A publicación dos comentarios están suxetos a moderación.